Certyfikaty językowe Aptis

Szybki kontakt

tel. +48 781 222 050

KONSORCJUM INSTYTUT

Autoryzowany Dystrybutor i Centrum Egzaminacyjne British Council egzaminów certyfikacyjnych Aptis z języka angielskiego

Jak zorganizować
sesję egzaminacyjną?

  • centrum egzaminacyjnym
  • dystrybutorze egzaminów
  • operatorze światowych standardów jakości WITQM

twórcy egzaminów Aptis
z języka angielskiego

Zalecane dla projektów unijnych

poradnik sukcesu
w dniu egzaminu

Najnowsze Wiadomości

Spotkania partnerów w ramach Akademii Edukacyjnej AEMPA
18 lis 2016

W dniu 18 listopada 2016r. w Kielcach oraz w Końskich odbyły się spotkania i warsztaty szkoleniowe partnerów w ramach Akademii Edukacyjnej AEMPA.
 

Bardzo dziękujemy wszystkim partnerom za ich aktywny i twórczy udział!

Prezentacja prestiżowych międzynarodowych egzaminów certyfikacyjnych Aptis na Politechnice Świętokrzyskiej w ramach Akademii Edukacyjno Egzaminacyjnej AEEMPA
16 lis 2016

W dniu 16 listopada 2016r. w audytorium im. Mikołaja Kopernika na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach odbyło się spotkanie przedstawicieli MKEJ Authorised Aptis Provider ze studentami oraz pracownikami w/w Uczelni poświęcone międzynarodowym egzaminom certyfikacyjnym Aptis z języka angielskiego organizacji British Council.
 

Życzymy powodzenia na międzynarodowych egzaminach certyfikacyjnych Aptis!

 

Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku - kolejna uczelnia wyższa uzyskująca status AEEMPA Akademia Edukacyjna Egzaminacyjna.
23 wrz 2016

W dniu 23 września podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Kujawską Szkołą Wyższą we Włocławku a Międzynarodowym Konsorcjum Egzaminacyjno Językowym – Authorised APTIS Provider.
Na podstawie porozumienia określono zasady, na mocy których we Włocławku organizowane będą międzynarodowe egzaminy APTIS z języka angielskiego.

Kluczowa w nauce jest motywacja!
16 wrz 2016

Artykuł - Gazeta Wyborcza 16.09.2016. Rozmowa z Dariuszem Iżykowskim (MKEJ) - międzynarodowym ekspertem ds. walidacji i certyfikacji z zakresu języków obcych.

Udział przedstawicieli MKEJ Authorised Aptis Provider na Konferencji poświęconej m.in. Krajowemu Funduszowi Szkoleniowemu i Rejestrowi Usług Rozwojowych.
28 cze 2016

W dniu 28 czerwca 2016 r. w Kielcach odbyła się Konferencja organizowana przez Wojewódzki Urząd Pracy z Kielc poświęcona m.in. Krajowemu Funduszowi Szkoleniowemu oraz Rejestrowi Usług Rozwojowych.

Udział przedstawicieli MKEJ Authorised Aptis Provider w II Ogólnopolskim Kongresie Edukacji Pozaformalnej.
23 cze 2016

W dniu 23 czerwca 2016r. w Łodzi odbył się II Ogólnopolski Kongres Edukacji Pozaformalnej, w którym udział wzięli przedstawiciele m.in.: wiodących w Polsce firm szkoleniowych, władz państwowych, samorządowych oraz specjalni goście z Komisji Europejskiej.

Efektem owocnych dyskusji było podpisanie Porozumienia w sprawie utworzenia Partnerstwa – „Sojusz na rzecz rozwoju edukacji pozaformalnej”.